Kdo jsme a co u nás najdete?

Jsme první čakovický boulder + stěna, který kromě toho, že je první, chce být také jedinečný. Máme ambici stát se místem kam s důvěrou přivedete své děti a s radostí si zajdete dát do těla.

Jak již název našeho sportovního klubu napovídá „Boulder MyWay“ je cesta, kterou si vyberete a my věříme, že ji rádi polezete u nás v prostorech bývalého čakovického cukrovaru, kde najdete 120 m2 velkého boulderu, který má na výšku 5m , je plný převisů a najdete v něm 40 značených cest, druhý boulder je dětský o výšce 4m. Vedle dvou boulderů se také můžete těšit na 13m vysokou lezeckou stěn s plochou 230m2 a počtem 11 lezeckých linií , kde najdete 23 značených cest s nataženými lany, takže stačí zabalit lezečky, mágo chuť rozvíjet motoriku vašich děti, dřít sám na sobě a dorazit. O realizaci stavby se postarala česká firma …
Po náročném lezení pro vás máme připravené sendviče, nakládané hermelíny a jiné chuťovky, které si s přáteli můžete dát v příjemném posezení, které u nás najdete ve dvou patrech i s výhledem na boulder.
Pokud jste úplní začátečníci je pro vás náš boulder více než dělaný, naše příjemná obsluha vám ochotně poradí úplně ve všem, navíc nepotřebujete nic, kromě sportovního oblečení, vše ostatní si u nás můžete zapůjčit. Lezení je sport, který vám zajistí sílu, pevná těla, navíc vás bude bavit a je levný.
Kromě lezení, příjemného posezení a čerstvých chuťovek pro vás také připravujeme program v podobě lezeckých a jiných kroužků, které budou pro vaše děti více než pouhým "kroužkem". Jelikož je prostor lezeckých boulderů jak šitý pro dětské "řádění" jsme připraveni realizovat narozeninové oslavy, či jiné privátní akce.