Kdo jsme a co u nás najdete?

Jsme první čakovická lezecká stěna a boulder, který kromě toho, že jsme první, chceme být také jedineční. Máme ambici stát se místem kam s důvěrou přivedete své děti a s radostí si zajdete dát do těla.

Jak již název našeho sportovního klubu napovídá „Boulder MyWay“ je cesta, kterou si vyberete a my věříme, že ji rádi polezete u nás v prostorech bývalého čakovického cukrovaru, najdete zde 13m vysokou lezeckou stěn s plochou 230m2 a počtem 15 lezeckých linií , kde najdete 34 značených cest s nataženými lany. Dále tu je 120 m2 velký boulder, který má na výšku 5m , je plný převisů a najdete v něm více jak 60 značených cest, druhý boulder je dětský o výšce 4m. Takže stačí zabalit lezečky, mágo, chuť rozvíjet motoriku vašich děti a dřít sám na sobě a hlavně dorazit. 

Po náročném lezení pro vás máme  drobné občerstvení a možnost posedět.
Pokud jste úplní začátečníci, je pro vás náš boulder více než dělaný. Naše příjemná obsluha Vám ochotně poradí a navíc nepotřebujete nic, kromě sportovního oblečení. Vše ostatní si u nás můžete zapůjčit. Lezení je sport, který vám zajistí sílu, pevná těla  a navíc vás bude bavit.
Kromě lezení a příjemného posezení pro vás také připravujeme program v podobě lezeckých a jiných kroužků, které budou pro Vás a vaše děti více než pouhým "kroužkem". Jelikož je prostor lezeckých boulderů jako šitý pro dětské "řádění" jsme připraveni realizovat narozeninové oslavy, či jiné privátní akce.