CORONA vir

sledujte náš FB: www.fb.com/bouldermyway

12.3.2020 Tak a je to tady... Z vládního nařízení zavíráme pro veřejnost. Na všem špatném něco dobré, máme šanci na revitalizaci stěny a vytvoření nových problémů - myslím těch boulderových a lezeckých. Za zmeškané kroužky připravuji výlety do skal. Držte nám palce, my je držíme vám. Užijte situace a buďte na sebe hodní. Majwejáci.

___________________________________________________________________

MyWay strike back! Naše malá VELKÁ stěna má další výhodu. Díky jedné mé obsesi tu neuklízíme ničím jiným než desinfekcemi, takže máme celkem zásobu. Jsme schopni mezi kroužkami dezinfikovat naše plochy žíněnek a tatami. Taky každý den uklízíme a otíráme všechny plochy kliky , sloupky atd. Znáte to jak se řiká: "Na pohled čistý neznamená opravdu čistý." Tak u nás je to na opak. Jsem chlap takže na nějaký detailní tečky a leštění mě moc neužije, raději použiju dvakrát tolik desinfekce. Takže pro náš klid a klid rodičů, u nás bych řekl, že je celkem čisto a rekuperace asi taky pomůže, o kvalitu vzduchu se nám tu starají čidla kvality vzduchu.

_________________________________________________________________________

Vážení rodiče,

v souvislosti s výskytem koronavirové infekce si dovolujeme zaslat následující informace:

Boulder MyWay je normálně v provozu s tím, že jsme přistoupili ke zvýšeným zásadám používání hygieny a časté dezinfekci a větrání prostor.

Na toaletách jsou k dispozici papírové utěrky a koše určené k jejich odhazování.

V kroužcích budou lektoři rovněž dbát na zvýšenou hygienu a případně upozorní rodiče dětí, které budou vykazovat známky silného nachlazení, aby své děti do kolektivu ostatních nedávali.

PROSÍME pokud jste Vy nebo Vaše děti nachlazeni, zůstaňte v tomto období doma. DĚKUJEME! (jj lehko se řekne:)

Níže připojujeme obecnou informaci určenou školám a v příloze přikládáme přehled zásad v období zvýšených respiračních onemocnění.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že toto období zvládneme v klidu.

 

Informace pro školy ke koronaviru:

Od soboty 29.2. je zřízena speciální infolinka Pražské hygieny ke koronaviru Covid - 19. Tel. 773 782 856, 773 782 850, (9-20hod), informace nejen pro osoby vracející se z Itálie naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví - www.mzcr.cz a informace pro školy na stránkách ministerstva školství - www.msmt.cz

Zároveň apelujeme na to, aby do školy nechodily děti s teplotou a respiračním onemocněním a důsledně vyležely příznaky jakékoli virózy.