CORONA vir

10.10.2020 Z vládního nařízení jsme opět uzavřeni. Pokud Vám, rodičové, nedorazil informační email. Napište nám o něj a my Vám jej dopošleme. čenda

____________________________________________

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Zprávy z prvního uzavření:

!!!! Možnost čerpání náhrad od 13:00 každý den, nyní kromě čtvrtka. Do konce školního roku. Na náhradu musí být minimálně 4 děti, jinak se konat nebude. Rovněž připomínám možnost vyčerpání Corona pasu na individuální lekce třeba i s rodiči nebo na výlety na skálu.!!! SKÁLY ZDE

_________________________________________________________________

Možnost přihlašovat se na náhradní lekce kroužků  v pondělí a úterý od 14:30.

________________________________________________

Před příchodem na kroužek nebo při příchodu je nutné vyplnit a odevzdat čestné prohlášení ZDE

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.5. Začínáme s kroužky v časech jak ste byli zvyklí. Těšíme se na vás

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Než začnou kroužky, je možné si domlouvat individuálky od 9:00 do 20:00 - lze uplatnit CORONA PAS . Nenuďte se doma.

____________________________________________________________________

24.4. CORONA NEWS: Tak asi je to tu. Od 27.4. otevíráme částečně provoz stěny pro individuální lekce a 11.5. bychom asi mohli spustit kroužky (s opatřeními). Ale koukám na to jak srna do dálkových světel. Kdo ví co se ještě změní. Ale k věci, jsem hrozně rád a neskonale vděčný, že jste nás v tomto těžkém období podrželi. Díky vám jsme určitě schopni udržet stěnu do dalšího školního roku v provozu. Nechci ale slevu zadarmo. Tentokrát s kroužky nekončíme se školním rokem, ale pro zájemce pokračujeme přes letní prázdniny v „normálním“ provozu. S výjimkou konání lezeckého tábora, jestli jej povolí a bude. Každý kdo má zaplacen kroužek obdrží CORONA PAS s deseti vstupy, každý představuje NÁHRADNÍ KROUŽKOVOU HODINU. Pokud ji nebudete moct využít z důvodu nepřítomnosti, znamená každé políčko VSTUP pro kohokoliv včetně půjčovného. A co je nejlepší, ať rodiče ví co tady děti zakoušejí, je možné využít zrychleného čerpání, 3 políčka se dají vyměnit za INDIVIDUÁLNÍ HODINU S INSTRUKTOREM (vč. vstupného) + půjčovné.

PROČ SE NEBÁT: Pořídil jsem výkonnou ozonovou čističku, během hodiny udělá z prostoru viry neobyvatelné prostředí. Máme rekuperační a ventilační jednotku se samostatnými výdechy a nádechy. V mezičasech desinfikujeme žíněnky. Na recepci a v prostoru je připravena desinfekce rukou.

CO JE POTŘEBA OD VÁS: Na individuálky a pro vstup je nutné se ohlašovat nebo objednávat předem. Choďte převlečení (šatny jsou uzavřeny). Buďme rozumní, pokud vám nebo blízkým není dobře, zvažte návštěvu. Neberte sebou lidi jen na čumendu. Samozřejmě roušky s sebou.

Moc Vám děkuji a těším se na vás.

______________________________________________________________________

sledujte náš FB: www.fb.com/bouldermyway

12.3.2020 Tak a je to tady... Z vládního nařízení zavíráme pro veřejnost. Na všem špatném něco dobré, máme šanci na revitalizaci stěny a vytvoření nových problémů - myslím těch boulderových a lezeckých. Za zmeškané kroužky připravuji výlety do skal. Držte nám palce, my je držíme vám. Užijte situace a buďte na sebe hodní. Majwejáci.

___________________________________________________________________

MyWay strike back! Naše malá VELKÁ stěna má další výhodu. Díky jedné mé obsesi tu neuklízíme ničím jiným než desinfekcemi, takže máme celkem zásobu. Jsme schopni mezi kroužkami dezinfikovat naše plochy žíněnek a tatami. Taky každý den uklízíme a otíráme všechny plochy kliky , sloupky atd. Znáte to jak se řiká: "Na pohled čistý neznamená opravdu čistý." Tak u nás je to na opak. Jsem chlap takže na nějaký detailní tečky a leštění mě moc neužije, raději použiju dvakrát tolik desinfekce. Takže pro náš klid a klid rodičů, u nás bych řekl, že je celkem čisto a rekuperace asi taky pomůže, o kvalitu vzduchu se nám tu starají čidla kvality vzduchu.

_________________________________________________________________________

Vážení rodiče,

v souvislosti s výskytem koronavirové infekce si dovolujeme zaslat následující informace:

Boulder MyWay je normálně v provozu s tím, že jsme přistoupili ke zvýšeným zásadám používání hygieny a časté dezinfekci a větrání prostor.

Na toaletách jsou k dispozici papírové utěrky a koše určené k jejich odhazování.

V kroužcích budou lektoři rovněž dbát na zvýšenou hygienu a případně upozorní rodiče dětí, které budou vykazovat známky silného nachlazení, aby své děti do kolektivu ostatních nedávali.

PROSÍME pokud jste Vy nebo Vaše děti nachlazeni, zůstaňte v tomto období doma. DĚKUJEME! (jj lehko se řekne:)

Níže připojujeme obecnou informaci určenou školám a v příloze přikládáme přehled zásad v období zvýšených respiračních onemocnění.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že toto období zvládneme v klidu.

 

Informace pro školy ke koronaviru:

Od soboty 29.2. je zřízena speciální infolinka Pražské hygieny ke koronaviru Covid - 19. Tel. 773 782 856, 773 782 850, (9-20hod), informace nejen pro osoby vracející se z Itálie naleznete na stránkách ministerstva zdravotnictví - www.mzcr.cz a informace pro školy na stránkách ministerstva školství - www.msmt.cz

Zároveň apelujeme na to, aby do školy nechodily děti s teplotou a respiračním onemocněním a důsledně vyležely příznaky jakékoli virózy.